Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Popis pozice:
• vývojová a inženýrská práce v rámci projektů a zakázek v oblasti technologií odpadů a
jednoúčelových průmyslových strojních a procesních zařízení,
• návrhová a konstruktérská činnosti v nejmodernějších systémech 3D SolidWorks,
• spolupráce při montáži a oživování zařízení,
• spolupráce při řízení projektů,
• zapojení do výzkumu a vývoje,
• vhodné i pro absolventy.

Požadujeme:
• VŠ strojní a technické zaměření,
• zodpovědnost a samostatnost,
• kreativní člověk s analytickým a logickým myšlením,
• nepožadujeme praxi, vše Vás rádi naučíme,
• komunikativní dovednosti pro práce v týmu,
• znalost 3D SolidWorks výhodou.

Nabízíme:
• finanční ohodnocení v rozmezí od 30.000 do 45.000 Kč v závislosti na zkušenostech,
• práce na plný úvazek, dlouhodobá perspektiva,
• úzká spolupráce s výzkumem na vysokých školách pod vedením zkušených pracovníků,
• spolupráce na vývoji dynamicky se rozvíjejících směrů, jako například vodíkové technologie a
nakládání s odpady,
• možnost homeoffice, volná pracovní doba,
• nabízíme rozvoj v jazykových i jiných dovednostech,
• zázemí úspěšně rozvíjející se společnosti, která je součástí velkých firem,
• práce v mladém a přátelském kolektivu,
• jednorázový bonus za znalost 3D SolidWorks po zkušební době 10.000 Kč.

Plat od:
30 000 - 45 000 Kč
Pracoviště:
Třebíč
Nástup:
01.03.2024
Obor a Profese:
Konstruktér
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Bc.
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Ing. Milan Nováček
+420568 846 601
info|via-alta#cz

Články ze světa práce

Na jaké daňové úlevy má nárok rodina s dětmi?

Pořídit si v dnešní době dítě je pro rodiče finančně velmi nákladné. Podle ekonomických propočtů utratí rodina průměrně za jedno dítě do jeho plnoletosti cca 1,8 až 2 miliony korun. Každá ušetřená koruna je tedy více než vítaná. Rodinám pomáhají také daňová zvýhodnění na dítě. Jaká to jsou a jak je rodina uplatní?

Soft skills nad hard skills nebo snad nad zlato?

Určité schopnosti vycházející z vašich osobnostních předpokladů, jako empatie, kreativita, rozhodnost, odolnost vůči stresu, schopnost přizpůsobit se, spolupracovat s ostatními, ale také vaše osobní návyky na pracovišti jsou nazývány soft skills (měkké dovednosti). Proč jsou právě tyto dovednosti v poslední době pro zaměstnavatele tak důležité a jak je lze prokázat během pohovoru?

Musím dokládat výpis z rejstříku trestů svému zaměstnavateli? Záleží, na jakou pozici se hlásíte.

Chtějí po vás při nástupu do nové práce výpis z trestního rejstříku? Jsou zaměstnání, při kterých jej po vás zaměstnavatel bude vyžadovat, závisí to ovšem na povaze pracovní pozice. Zaměstnavatel jej nemůže vyžadovat automaticky po všech, musí se řídit právními předpisy.