OBCHODNÍ ZÁSTUPCE |AKVIZICE| SLUŽEBNÍ AUTO

Máte zkušenost jako obchodní zástupce/manažer technického produktu?
Máte zkušenosti v oblasti akvizic a schopnost aktivně se podílet na identifikaci a realizaci nových akvizičních příležitostí?

V tom případě je tato pozice přímo pro vás!

Chcete pracovat pro českou firmu se zajímavým produktem a perspektivní budoucností být plánem svého času?

Na pozici OBCHODNÍHO MANAŽERA/ZÁSTUPCE bude vaším úkolem:
- vyhledávání nových obchodních příležitostí, akvizice
- participacena tvorbě cenových kalkulací a technických nabídek
- vedení obchodních zakázek a příležitostí
- správadat v interním systému
- starost o stávající klienty
- spravovat území v plzeňském, karlovarském a jihočeském kraji.Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Plat od:
55 000 Kč
Pracoviště:
Plzeňský kraj
Plný úvazek
Podmínky:

- technické vzdělání nebo praxe s technickým produktem
- zkušenost s akvizicemi
- zkušenost jako obchodní manažer/zástupce
- komunikativní schopnosti
- ŘP.B
- PC, MS Office na uživatelské úrovni
- znalost zabezpečovacích systémů výhodou

Bonusy:

- 5 týdnů dovolené
- vlastní organizace pracovního týdne
- stravenky
- firemní akce
- roční odměny
- školení, vzdělávání
- Multisport karta
- stabilní česká firma
- služební notebook, mobil
- služební vůz

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Obchodní zástupce
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Personální agentura:
Kontaktní osoba:
Pro Plzen (GR)
(+420) 378 402 800
N#Fikerlova#405831203203|applications#grafton#cz

Jsem osoba se zdravotním postižením a chci se uplatnit na trhu práce. Jak na to?

Každý z nás má právo pracovat a sám si zajistit obživu, a to včetně jedinců se zdravotním postižením. Existují pracovní místa, která jsou speciálně určena pro osoby se ZTP, další pracovní pozice pro ně mohou být rovněž vhodné. Vždy to souvisí s dovednostmi a možnostmi daného jedince a rovněž s pracovními podmínkami na pracovišti.

Kdy a jak se registrovat na úřadu práce?

Víte, že není vaší povinností se registrovat na úřad práce, pokud nechcete? Registrace ovšem přínáší řadu výhod, o něž byste pravděpodobně neradi přišli. Přihlásit se můžete, pokud nemáte žádný příjem ani pracovní poměr a zároveň si hledáte zaměstnání.

Jak říct šéfovi, že vám něco vadí

Komunikace s nadřízeným může být někdy náročná, zejména pokud mu potřebujete sdělit, že vám něco vadí. Promyslete si proto dobře, zda je vaše výtka věcná a jednejte. Vědět, jak sdělit svému šéfovi, že vám něco vadí patří ke klíčovým dovednostem ve vašem profesním životě.