Hlavní účetní

Náplň práce: - sestavování účetní závěrky - řešení problematických účetních případů - kontrola správnosti zpracování účetních operací - příprava a shromažďování podkladů pro audit - odpovědnost za splnění daňových povinností - komunikace a spolupráce s externími subjekty (daňový poradce, auditor, FÚ, …) Zaměstnanecké výhody: - zázemí tradiční české firmy orientované na své zaměstnance - týdenní pracovní doba 37,5 hod. - 5 týdnů dovolené - penzijní připojištění po roce pracovního poměru 600 Kč/měsíčně - závodní stravování / příspěvek na stravování - zvýhodněný tarif u operátora - MultiSport karta - kariérní růst - odměna za doporučení - příspěvky a ocenění za životní a pracovní výročí, při odchodu do důchodu, při sňatku, při narození dítěte - celozávodní dovolená - slevy u partnerů

Je nám líto, ale tato pracovní pozice je již obsazena.

Podobné a možná lepší nabídky naleznete zde.


Podobné pracovní nabídky v regionu

Hlavní účetní

TáborGymnázium Pierra de Coubertina
23 390 - 38 000 Kč



Podobné nabídky práce

Ostatní specialisté v oblasti účetnictví

BrnoMoravia IT s.r.o.
30 000 - 50 000 Kč

Hlavní účetní

BruntálDomov pro seniory Vrbno, přísp
23 390 - 37 170 Kč

Rozpočtáři specialisté

JeseníkJiří Marinka
33 000 - 37 000 Kč

Rozpočtáři specialisté

BrnoDIRS Brno s.r.o.
25 000 - 35 000 Kč

Články ze světa práce


Na jaké daňové úlevy má nárok rodina s dětmi?

Na jaké daňové úlevy má nárok rodina s dětmi?
Pořídit si v dnešní době dítě je pro rodiče finančně velmi nákladné. Podle ekonomických propočtů utratí rodina průměrně za jedno dítě do jeho plnoletosti cca 1,8 až 2 miliony korun. Každá ušetřená koruna je tedy více než vítaná. Rodinám pomáhají také daňová zvýhodnění na dítě. Jaká to jsou a jak je rodina uplatní?

10 základních pravidel úspěšného pohovoru

10 základních pravidel úspěšného pohovoru
Zaujali jste životopisem, pozvali Vás na pohovor a nyní přichází den D. Čemu byste se měli vyhnout a na co se naopak během pohovoru zaměřit? Přečtěte si několik našich rad a zanechte dojem.

Jak správně napsat životopis?

Jak správně napsat životopis?
Strukturovaný životopis (zkráceně CV) je většinou vaším prvním kontaktem se zaměstnavatelem. Pro zaujetí zaměstnavatele je důležité uvést relevantní informace a především vynikající prezentaci svých schopností a zkušeností, přeci jen je to vaše vizitka. Informace uvedené v našem článku by vám mohly pomoci k vytvoření životopisu.