SPECIALISTA ELEKTRO ÚDRŽBY

Sháníme pracovníky na pozici Specialista elektro údržby

Lokalita: Plzeň
Směny: R a O + pohotovost 1x za 3 týdny

Máte vyhlášku 50 a zkušenost s PLC? Hledáte práci v Plzni na dvě směny? Ozvěte se nám!

Náplň práce Specialisty elektro údržby:
- diagnostika + odstranění závad na elektroinstalaci
- provádění kontrol a údržby strojů
- jednodušší montáž elektro rozvodů
- držení pohotovostiZašlete nám svůj životopis. Více podobných pozic naleznete na https://cz.gigroup.com/nabidky-prace/?job=&placeOfWork=

Plat od:
42 000 Kč
Pracoviště:
Plzeňský kraj
Plný úvazek
Podmínky:

- vyhláška 50/6
- zkušenost s diagnostikou a opravou elektroinstalací
- zkušenost s PLC
- ochota pracovat na 2 směny + držet pohotovost 1x za tři týdny
- ŘP sk. B

Bonusy:

- náborový bonus ve výši 20 000 Kč
- příspěvek na dojíždění
- příspěvek na dovolenou, Vánoce..
- stravenky 107 Kč/odpracovaná směna
- dovoz jídel na pracoviště
- dovolená 25 dnů

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Elektrotechnik
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Personální agentura:
Kontaktní osoba:
T&P Plzen (GI)
A#Vesela#403965203203|applications#grafton#cz

Články ze světa práce

Základní práva zaměstnanců: Co byste měli vědět

Práva zaměstnanců jsou základním stavebním kamenem každého fungujícího pracovního vztahu. Znát svá práva na pracovišti je klíčem pro zajištění férových pracovních podmínek a ochrany před potenciální diskriminací či zneužíváním ze strany zaměstnavatele. V tomto článku se podíváme na několik základní oblastí práv zaměstnanců, kterým by měl každý pracující dobře rozumět.

Jak správně odpovědět na inzerát nabídky práce?

Hledání nového zaměstnání bývá náročným a občas i zdlouhavým procesem. V této fázi už máte úspěšně první část procesu za sebou - pročítání množství nabídek a hledání těch pro vás vhodných. Teď je potřeba na ně odpovědět tak, aby se vám ozvali zpět a pozvali vás na pohovor. Jak tedy na to? Co by mohlo pomoci?

10 základních pravidel úspěšného pohovoru

Zaujali jste životopisem, pozvali Vás na pohovor a nyní přichází den D. Čemu byste se měli vyhnout a na co se naopak během pohovoru zaměřit? Přečtěte si několik našich rad a zanechte dojem.