Brusiči nástrojů a kovů

OC

První kontakt:
Břízová Monika, tel.: 724 391 544, Po - Pá 8 - 15 hod
e-mail: monika.brizova@kphn.cz
osobně: Havířská 202, Kolín, každé úterý 9 - 10 hod.

Významný český výrobce klimatizačních jednotek s mnoholetou tradicí hledá pro dlouhodobou spolupráci brusiče nerezu a hliníku. Společnost zaměstnává kolem 120 lidí a je perspektivním dodavatelem výrobků a služeb mnoha tuzemským i zahraničním firmám.

BRUSIČ - VZHLEDOVÉ BROUŠENÍ
Náplň práce:
Broušení svárů a povrchů nerezových a hliníkových koster, krytů klimatizačních jednotek a plechových dílů dle výkresové dokumentace.

Požadavky:
Zručnost a technické uvažování.

Nabízíme:
Smlouva na hlavní pracovní poměr
Zázemí stabilní české společnosti
Měsíční osobní ohodnocení
Dotované obědy v závodní jídelně, kantýna
Příspěvek zaměstnavatele na penzijní program ve výši 3% základní mzdy
5 týdnů dovolené
Roční odměna dle ekonomických výsledků firmy
Předepsané OOPP samozřejmostí.

Pracovní doba:
5,45 - 14,15 hod, 14,15 - 22,15 hod, 22,15 - 5,45 hod.

Plat od:
180 Kč
Pracoviště:
Kolín
Nástup:
09.02.2024
Obor a Profese:
Obráběč kovů
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Kontaktní osoba:
Monika Břízová
724 391 544
monika#brizova|kphn#cz