Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce

Náplň práce: - vedení personální práce v podniku, tvorba vnitřních předpisů týkající se personální oblasti, systému odměňování a pracovně právních dokumentů organizace, zajišťování náborů a pracovně právních záležitostí ohledně vzniku, průběhu a ukončení pracovních poměrů, vedení personální evidence a souvisejících smluvních vztahů, spolupráce s vedoucími jednotlivých oddělení v oblasti personální práce, vedení cizinecké agendy, komunikace se státní správou (ÚP, OAMP), kontrola dodržování předepsaného docházkového systému svěřeného úseku, zpracování podkladů pro mzdy za svěřená střediska, zadávání podkladů mezd za svěřená střediska
Požadujeme: středoškolské vzdělání nebo VŠ (ekonomického směru výhodou), vhodné i pro absolventy, praxe v oboru výhodou
- zodpovědnost, flexibilita, ochota učit se
Nabízíme: zaměstnání u firmy s více jak 30ti-letou tradicí na trhu, prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou, osobní a kariérní růst, zajistíme důkladné zaškolení, práce v přátelském kolektivu, odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity
Strukturované životopisy zasílejte na: mzdyts@rabbit.cz

kurzy anglického jazyka, wellness poukázky, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zvýhodněné firemní půjčky

Plat od:
35 000 Kč
Pracoviště:
Benešov
Nástup:
07.02.2024
Obor a Profese:
HR specialista
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Lenka Smetanová
318 922 144
mzdyts|rabbit#cz