Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

pracoviště Holešov
- Pracovní náplň: zajistit vstupní, mezioperační a výstupní kontrolu kvality výrobků očima nebo pomocí měřidel, vyřazení nebo opravu nekvalitních výrobků, vytváření zápisů kontrol a daných výrobních operací, spolupráce na uskutečňování akčních plánů, nápravných opatření a zlepšování procesů, zavádění technických řešení směřujících k eliminaci chyb procesů a výrobků
- Požadujeme: vyučení v oboru strojírenském, praxe v oboru výhodou - firma na pozici zaučí, znalost čtení ve výkresové dokumentaci
- nástup možný ihned, PD Po-Pá
- kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:30 hod. (pan Oláh, tel.: 601 214 291), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: olah@mmlaser.cz

Plat od:
25 000 - 40 000 Kč
Pracoviště:
Holešov
Nástup:
01.03.2024
Obor a Profese:
Kontrolor
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Bc. Jaroslav Oláh
601 214 291
olah|mmlaser#cz