Horníci v uhelných dolech (převážně ruční)

zaměstnání na dobu: 1 rok
Náplň práce:
- provádění pomocných prací spojených s těžbou uhlí,
- spolupráce v rámci ostatních činností v dole.

Požadujeme:
- výborný zdravotní stav,
- ochotu pracovat v podzemí,
- ukončené vzdělání min. výučním listem podmínkou.

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok se zkušební dobou v délce 3 měsíců.
Pracoviště Důl ČSM - lokalita Sever a Jih.

V případě zájmu o práci v OKD si připravte:
- životopis,
- občanský průkaz,
- doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání,
- zápočtový list z posledního zaměstnání.
Zaměstnanecké výhody:
-nástupní mzda až 30.000 Kč,
-mzda po zkušební době až 45.000 Kč,
-mzda po prvním roce až 65.000 Kč,
-úhrada vstupní lékařské prohlídky,
-zaškolení na hornickou profesi,
-profesní rozvoj a další odborná školení,
-přídavek na dovolenou a Vánoce,
-věrnostní přídavek horníkům,
-až 6 týdnů dovolené,
-2 dny pracovního volna navíc,
-penzijní připojištění až do výše 12.000 Kč ročně,
-svačiny a pitný režim na pracovišti zdarma,
-příspěvek na dojíždění,
-příspěvek na ubytování,
-závodní stravování za zvýhodněnou cenu,
-příspěvek na dětské rekreace,
Flexi Pass Card k nákupu sportovních, léčebných, rekreačních a kulturních aktivit.-

Způsob kontaktu osobně, telefonicky, e-mailem:
Poradenské centrum OKD, tř. Osvobození 1721/9, Karviná
PO, ST: 8:00-15:00 hod.
ÚT, ČT: 8:00-14:00 hod.
PÁTEK: zavřeno

Plat od:
27 000 - 30 000 Kč
Pracoviště:
Karviná
Nástup:
01.01.2024
Obor a Profese:
Horník/těžební pracovník
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Ing. Markéta Klopcová
+420725756830
prace|okd#cz