Řidiči vysokozdvižných vozíků

Pracoviště: Průmyslová zóna Lešná.
NÁPLŇ PRÁCE:
" Manipulace se skladovými položkami v rámci skladu/výrobních prostor
" Kontrola dodržování skladových podmínek
" Kontrola balení a výrobních štítků
" Příprava expedičních štítků a polepení zboží k expedici
" Kontrolní skenování štítků
" Páskování a strečování zboží určeného k expedici
POŽADUJEME:
" Praxe na obdobné pozici ve výrobním závodě automotive výhodou
" Znalost systému SAP výhodou
" Oprávnění na řízení VZV výhodou
" Důslednost, pečlivost, systematické myšlení
" Přesnost a pozornost při práci
" Jasná, otevřená a nekonfliktní komunikace
" Ochota pracovat ve směnném provozu
NABÍZÍME: možnost ročního bonusu, cafeterie, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, věrnostní odměny, dovolená v délce 5 týdnů.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 771 260 603 v Po - Pá mezi 8 - 14 hod nebo e-mailem na adresu kgrygarova@cieautomotive.com.
ov. 23.4.

Plat od:
24 000 Kč
Pracoviště:
Valašské Meziříčí
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Řidič vysokozdvižného vozíku
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Kamila Grygarová
771 260 603
kgrygarova|cieautomotive#com