Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

z: 25.1.2024

Náplň práce:
- Nastavování a seřizování hydraulických lisů: Zajištění správného nastavení lisovacích strojů podle výrobních specifikací a plánů. Toto zahrnuje úpravu tlaku, teploty a dalších klíčových parametrů pro zajištění optimálního výkonu a kvality výrobků.
- Diagnostika a opravy: Provádění pravidelných kontrol a diagnostiky zařízení za účelem identifikace a opravy jakýchkoli problémů nebo poruch. Včetně práce na hydraulických, mechanických a elektrických součástech.
- Údržba zařízení: Provádění preventivní údržby a zajištění, že všechny komponenty lisů jsou v dobrém stavu a funkční, což zahrnuje čištění, mazání a výměnu opotřebených dílů.
- Záznamy a dokumentace: Vedení přesných záznamů o provedených údržbách, opravách a nastaveních, včetně sledování historie zařízení.
- Dodržování bezpečnostních předpisů: Zajištění, že veškerá práce je prováděna v souladu s bezpečnostními předpisy a normami. Aktivní účast na zvyšování bezpečnostní kultury v pracovním prostředí.
- Spolupráce a komunikace: Úzká spolupráce s výrobním týmem, včetně operátorů a údržbářů, pro zajištění plynulého a efektivního výrobního procesu.
- Seřizování automatických podavačů do hydraulických lisů

Požadavky:
- Strojní technické vzdělání výhodou
- Předchozí zkušenosti s údržbou strojů
- Práce s technickou dokumentací
- Znalost obsluhy výrobní linky
- Nadšení pro techniku a nové technologie
- Technické myšlení, zodpovědnost, pečlivost
- Manuální zručnost
- Schopnost samostatné práce
- Uživatelská znalost práce s PC

Co Vám můžeme nabídnout?
- Zajímavou a rozmanitou práci
- Práci v novém prostředí s novými stroji
- Odměňování Vaší kreativity a tvrdé práce, protože Vaše úspěchy si zaslouží uznání
- Perspektivu dlouhodobého zaměstnání, protože doufáme, že s námi vydržíte dlouho
- Zaměstnanecké benefity
- Zázemí prosperující české společnosti, která úspěšně působí na trhu již více než 65 let
- Nástup možný ihned, takže pokud jste připraven(a) na novou výzvu, ozvěte se!
- Místo výkonu práce: Kopřivnice - Průmyslový park Vlčovice

Kontaktní osoba: Martina Kuchařová, telefonicky kontakt na čísle 737 997 306, denně od 8:00 - 14:00 hod., e-mailem: kucharova@remoska.cz

Plat od:
21 660 Kč
Pracoviště:
Kopřivnice
Nástup:
01.02.2024
Obor a Profese:
Mechanik
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Martina Kuchařová
737 997 306
kucharova|remoska#cz