PROGRAMÁTOR CNC STROJŮ | 1 SMĚNA

Hledáme nového kolegu na pozici CNC Programátora na jednu směnu v Plzni. Tato pozice je také ideální pro absolventy, kteří hledají možnost rozvoje své kariéry v oblasti CNC programování v dynamickém a moderním pracovním prostředí. Pokud máte zájem rozvíjet své dovednosti v oblasti CNC programování, tato příležitost je pro vás!

Náplň práce:

- Tvorba nebo přizpůsobování CNC programů podle požadavků technologie, výroby a kvality s důrazem na optimalizaci časů a nákladů na obrábění.
- Stanovení technologie obrábění a tvorba výrobní dokumentace.
- Stanovení potřebných operací, zařízení, přípravků a nástrojů pro zpracování zakázky.
- Zpracování programu a výkresové dokumentace k zakázce.
- Aktualizace databáze programů a hledání možných zlepšení výrobních procesů.
- Asistence při opracování prvního kusu a sledování technologického průběhu výroby.

Pokud se cítíte být vhodným kandidátem pro tuto pozici, zašlete nám svůj životopis.

Těšíme se na spolupráci s vámi!Zašlete nám svůj životopis. Více podobných pozic naleznete na https://cz.gigroup.com/nabidky-prace/?job=&placeOfWork=

Plat od:
45 000 Kč
Pracoviště:
Plzeňský kraj
Plný úvazek
Podmínky:

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- znalost práce na PC (MS Office)
- komunikativní znalost AJ

Výhodou bude pokud máte zkušenosti z obdobné pozice a pokud máte znalosti obrábění.

Cizí jazyk:

Anglicky

Bonusy:

- práce na jednu směnu (PO-PÁ 1 směna/40 hod týdně + pracovní pohotovost)
- kvartální bonusy, mimořádné prémie
- 5 dní volna navíc v rámci zdravotního volna
- možnost navštěvovat jazykové kurzy AJ (bezplatně v pracovní době)
- stravenkový paušál
- penzijní připojištění
- cafeterie
- Benefit Plus

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Operátor CNC strojů
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Personální agentura:
Kontaktní osoba:
T&P Plzen (GI)
(+420) 595 131 777
m#kocanova#405344203203|applications#grafton#cz

Články ze světa práce

Jak si přivydělávat během mateřské/rodičovské dovolené?

S příchodem nového člena rodiny nepřichází jen radost, ale také vyšší rodinné výdaje. Je tedy logické, že ženy často hledají možnosti přivýdělku, nebo nechtějí přestat podnikat. Jaká jsou omezení, která vás potkají při podnikání na mateřské/rodičovské dovolené?

Jak si věřit při hledání práce?

Hledání práce může být občas pěkně náročné dobrodružství. I při neúspěchu je však důležité neházet flintu do žita a snažit se myslet pozitivně. Jak si tedy víc věřit a najít si v dnešní době práci?

Jak říct šéfovi, že vám něco vadí

Komunikace s nadřízeným může být někdy náročná, zejména pokud mu potřebujete sdělit, že vám něco vadí. Promyslete si proto dobře, zda je vaše výtka věcná a jednejte. Vědět, jak sdělit svému šéfovi, že vám něco vadí patří ke klíčovým dovednostem ve vašem profesním životě.