Finanční analytici

Požadavky:
- VŠ - bakalářské
- Bakalářský titul v oboru finance/účetnictví, preferován CPA/autorizovaný účetní, preferován certifikovaný interní auditor
- Anglický jazyk - pokročilá znalost (používání na denní bázi)
- Více než 2 roky zkušeností v prostředí vnitřních kontrol / interního nebo externího auditu / řízení rizik
- Silná a praktická pracovní znalost současných požadavků SOX přednostně v sektoru výroby
- Prokázané znalosti účetnictví a kontroly napříč klíčovými finančními a obchodními procesy
- Zaměření na celý proces, zkušenost s analýzou dat výhodou
- Silná pracovní znalost Excelu výhodou
- Zkušenosti s nastavením a používáním různých nástrojů GRC
- Znalost práce na PC
- Systematičnost, pečlivost, samostatnost, flexibilita
- Ochota cestovat
Náplň práce:
- Provádění projektové práce v terénu v lokalitách závodu, SSC, podnikových procesech a relevantní geografické oblasti.
- Provádění kontrolních šetření a vyhodnocení efektivity návrhu kontroly pro daný rozsah
procesů
- Podle potřeby aktualizace matice rizik a kontrol a dokumentaci procesů.
- Služební cesty po světě
Kontaktujte nás telefonicky (9:00 - 15:00 pondělí až pátek), e-mailem

Plat od:
60 000 Kč
Pracoviště:
Hradec Králové
Nástup:
08.12.2023
Obor a Profese:
Finanční analytik
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Bc.
Kontaktní osoba:
Petra Ljubojevič
736 261 267
petra#ljubojevic|amcor#com