Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

-první kontakt se zaměstnavatelem: Vladislav Lukyanets, hr@as-composite.com, osobně Mezi stromy (hala č.11), 252225 Jinočany
-pracovní náplň: vypracování výrobní dokumentace,osobní doprovod výrobku k výrobě,účast na testování různých stupnů náročnosti,vypracování provozní dokumentace, programů a metodik testování
požadavky:ukončené VŠ vzdělání nebo studium ve 4.-6.ročníku VŠ(technické obory, pracovní zkušenosti v oblasti projektování (hydraulika, pneumatika) na inženýrské pozici výhodou, znalost práce s vývojovou dokumentací a ISCO TC 10 a ISO/TC 213 ( v rámci vypracování a konstruování uzlů a mechanizmů), pokročilý uživatel PC-MS Office, SolidWorks jazyková znalost, základy angličtiny, ruský jazyk komunikativně, schopnost hájit své stanovisko a provádět víc úkolů najednou, orientace na detail,pečlivost
benefity:
-zvláštní prémie,věrnostní bonus,multisport

Plat od:
65 012 Kč
Pracoviště:
Praha-západ
Nástup:
01.06.2024
Obor a Profese:
Konstruktér
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Bc.
Kontaktní osoba:
Vladislav Lukyanets
773902546
hr|as-composite#com

Články ze světa práce

Jak dosáhnout harmonie mezi pracovním a osobním životem?

V dnešní hektické době, kdy pracovní nároky mohou být náročné, je nalezení harmonie mezi pracovním a osobním životem solidní výzvou. Máte své techniky, jak to zvládnout, nebo se inspirujete našimi radami?

Soft skills nad hard skills nebo snad nad zlato?

Určité schopnosti vycházející z vašich osobnostních předpokladů, jako empatie, kreativita, rozhodnost, odolnost vůči stresu, schopnost přizpůsobit se, spolupracovat s ostatními, ale také vaše osobní návyky na pracovišti jsou nazývány soft skills (měkké dovednosti). Proč jsou právě tyto dovednosti v poslední době pro zaměstnavatele tak důležité a jak je lze prokázat během pohovoru?

10 základních pravidel úspěšného pohovoru

Zaujali jste životopisem, pozvali Vás na pohovor a nyní přichází den D. Čemu byste se měli vyhnout a na co se naopak během pohovoru zaměřit? Přečtěte si několik našich rad a zanechte dojem.