Osobní, rodinní a sociální psychologové

Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu - pedagogické vzdělání nebo psychologické vzdělání (není nutná jednooborová psychologie) nebo odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění + ucelený sebezkušenostní sociálně-psychologický nebo psychoterapeutický výcvik.
Praxe v léčbě závislostí vítána.
Platové podmínky: 11. platová třída dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění, a v závislosti na dosažené praxi + zvláštní příplatek.
Náplň práce: Zaměstnanec je tzv. "odborným garantem" programu specializovaného oddělení výkonu trestu odsouzených s poruchou osobnosti a chování, jakož i programu specializovaného oddělení pro výkon trestu odsouzených s poruchou osobnosti a chování, způsobenou užíváním návykových látek. Kromě výkonu psychoterapie nese jako "odborný garant" odpovědnost za dodržování odborné koncepce programu a jeho aktualizaci dle aktuálních poznatků v oboru adiktologie, a za odborné řízení programu a terapeutického týmu včetně provádění intervize.
Výhody:
200 hodin dovolené, 40 hodin dodatkové dovolené, 5 dnů indispozičního volna, možnost využití FKSP (příspěvek na stravování, penzijní připojištění, rekreaci, sportovní akce), bezplatné využití tělocvičny, posilovny, sauny, JUDO-sálu v objektu věznice, využívání vlastních rekreačních středisek v rámci České republiky a možnost výměnných rekreací ve Slovenské republice

Plat od:
31 680 - 43 570 Kč
Pracoviště:
Jičín
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Psycholog
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Bc.
Kontaktní osoba:
Naďa Hudská
493507219 PO-PÁ 7,00 - 14,30 hodin
22personalnivedouci|vez#val#justice#cz