Strojírenští technici technologové, normovači

z: 13.11.2023

Náplň práce:
- součástí činnosti je zpracování kalkulací cen pro tvorbu poptávek kooperační výroby.

Požadavky:
- středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání obor strojírenská technologie,
- nezbytná základní znalost práce v programech Solid works a Power mill,
- znalost čtení technických výkresů a technologie obrábění na frézovacích obráběcích
centrech PODMÍNKOU,
- řidičký průkaz skupiny B,
- praxe v oboru obráběč kovů - výhodou,
- bezkonfliktnost, kreativita, samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost, loajálnost.

Mzda bude určena dle vzdělání a praxe uchazeče.
Mzda zájemců z řad absolventů dle platné legilativy - zařazení do skupin prací.

Zaměstnanecké výhody:
- stravenky v hodnotě 100 Kč/den zdarma, 5 týdnů dovolené a další.

Kontakt: p. Radka Pavlíčková,
telefonicky na čísle: 556 740 382, Po - Pá od 08:00 - 14:00 hod.,
e-mail: pavlickova@formprojekt.cz

Plat od:
25 000 - 40 000 Kč
Pracoviště:
Nový Jičín
Nástup:
03.01.2024
Obor a Profese:
Plánovač výroby
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Bc. Radka Pavlíčková
556 740 382
pavlickova|formprojekt#cz