Svářeči

Do strojírenské společnosti, vítěze soutěže Inovační firma Zlínského kraje 2016 a 2014, hledáme Obsluhu svařovacích robotů (RTP).

Náplň práce:
" Obsluha svařovacích robotů
" Manipulace s kovomateriálem

Očekáváme:
" Min. základní vzdělání, zkušenosti s prací ve strojírenství výhodou
" Zkušenosti se svařováním CO2 výhodou
" Spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:
" Hlavní pracovní poměr
" Nástup možný ihned nebo dle dohody
" Pracovní smlouva nejprve na dobu určitou s možností následného prodloužení na dobu neurčitou
" Místo výkonu práce: Otrokovice

Kontakt:
Strukturovaný životopis, prosím, zasílejte s uvedením pozice Obsluha RTP na e-mail. Děkujeme.

Jsme FAMILY FRIENDLY FIRMA - víme, že máte děti a snažíme se přizpůsobit i vašim potřebám, interní systém vzdělávání, dotované stravování, možnost nákupu materiálů a produktů za zvýhodněné ceny, občerstvení na pracovišti.

Plat od:
25 000 Kč
Pracoviště:
Otrokovice
Nástup:
06.03.2024
Obor a Profese:
Svářeč
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Ing. Ladislav OBDRŽÁLEK PhD., MBA
777 366 146
ladislav#obdrzalek|avexproducts#com