PRODUKT SPECIALISTA

Vaše náplň práce
  • tvorba, realizace a dohled nad produktovou strategií
  • spolupráce s marketingovými specialisty a PR agenturou
  • intenzivní spolupráce s pobočkami a OZ v rámci ČR
  • přímé napojení na výrobu a vývoj
  • zodpovědnost za produktové portfolio (konkurence schopnost výrobku a jeho byznysová výhodnost)
  • samostatná i týmová role (nepřímé vedení spolupracujících kolegů)
  • monitoring trhu, konkurence

Váš profil
  • vzdělání v oboru či příbuzném odvětví (konstruktér, designer apod.)
  • praxe v oblasti dřevozpracujícího průmyslu velmi vítána
  • praxe v oblasti produktového marketingu velkou výhodou
  • zkušenost s produktovým managementem ve výrobní společnosti
  • aktivní řidič/ka sk. B
  • znalost trhu a jeho chování
  • nos na příležitost a tah na branku

Naše nabídka
  • mzda od 50 000 CZK (konečná výše mzdy řešena individuálně dle Vaší praxe a zkušeností)
  • možnost využití kombinace HO a práce na pracovišti
  • mobil a notebook
  • dotovaná doprava do zaměstnání
  • flexibilní pracovní doba
  • dotované stravování v rámci společnosti
  • balíčky pro zaměstnance
  • 5 týdnů dovolené

Je nám líto, ale tato pracovní pozice je již obsazena.

Podobné a možná lepší nabídky naleznete zde.