Strojní inženýři ve výzkumu a vývoji

- Požadujeme: minimálně magisterské vzdělání v technickém oboru
- Náplň práce:
- podílení se na vývoji zdravotnických výrobků, které zachranuji životy
- zavádeni nových produktů a technologii
- analýza chyb, provádět zkoušky, validace a podílení se na realizaci nápravných opatření
- komunikace s dodavateli, případně kolegy z jiných závodů ohledně jednotlivých projektů
- Nabízíme: penzijní připojištění, Multisport karta, homeoffice

Plat od:
63 000 - 69 000 Kč
Pracoviště:
Hradec Králové
Nástup:
01.01.2024
Obor a Profese:
Vývojový inženýr
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Kontaktní osoba:
Viktoria Kakara
608 536 080
viktoria#kakara|heraeus#com