Pekaři

Pracovní náplň: pekařské práce - zpracování těst, zdobení výrobků
- směnný provoz (střídání po týdnu) - ranní / noční
Datum nástupu: dle domluvy - možný ihned
Upřednostňujeme: praxe v oboru - není podmínkou, zaučíme!
Nabízíme: výhodné platové podmínky (odměny, prémie, stravné), stabilní zaměstnání v rodinné firmě, práce v kolektivu, slevu na pečivo.
Požadavky: zodpovědnost, flexibilita, dobrý zdravotní stav,
přespolní: vlastní doprava!
Místo výkonu: Chyšky 29, 398 53 Chyšky okr. Písek.
První kontakt: Janda Petr, tel.: 724 582 424 (po-pá 9-14 hod.), e-mail: janda@pekarstvichysky.cz nebo osobně na uvedené adrese.

Plat od:
24 000 - 30 000 Kč
Pracoviště:
Písek
Nástup:
11.12.2023
Obor a Profese:
Cukrář
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Petr Janda
724 582 424
janda|pekarstvichysky#cz