Finanční analytici a specialisté v peněžnictví a pojišťovnictví

Náplň práce:
vedení veškeré ekonomické a administrativní činnosti organizace, vyřizování žádostí o dotace, finanční analýzy a vyúčtování

Požadujeme:
ekonomické vzdělání,
pečlivost a spolehlivost,
výborné komunikační schopnosti - slovem i písmem
výborné znalosti Excelu
schopnost rychlého zaučení
dovednosti v oblasti finanční analýzy
ochotu dále se vzdělávat a pracovat na seberozvoji
řidičský průkaz skupiny B (výhodou, nikoliv podmínkou)

Nabízíme:
Práci v pozitivním a proaktivním kolektivu, možnost seberealizace, práci, která má význam pro celou společnost, vstřícnost, možnost profesního růstu, možnost podílet se na nových unikátních projektech, týden dovolené navíc, studijní volno, služební telefon, výraznou finanční a časovou podporu ve vzdělávání, seberozvojové aktivity a kurzy, supervize a další nadstandardní benefity (právní podpora, studijní volno, ředitelské volno … )

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním motivačního dopisu (v rozsahu 1 strany A4), strukturovaného životopisu a dokladu o vzdělání na e-mail: office@kappa-help.cz
K výběrovému řízení budou pozvání uchazeči na základě motivačního dopisu v rozsahu 1 strany A4 a profesního životopisu! Motivační dopis a životopis je základní podmínkou výběrového řízení.

Plat od:
30 000 - 45 000 Kč
Pracoviště:
Přerov
Nástup:
01.03.2024
Obor a Profese:
Finanční analytik
Min. vzdělání:
Vyšší odborné vzdělání
Kontaktní osoba:
Mgr. Ivana Smětalová MBA
office|kappa-help#cz