Všeobecné sestry bez specializace

Jsi zdravotní sestra a nechceš pracovat na směnný provoz?
Jsme Sdružení TULIPAN a hledáme nové kolegy na pracovní pozice:
- Zdravotní sestra s platnou registrací se specializací-Ošetřovatelská péče v dětské a dorostové psychiatrii
- Ošetřovatelská péče v psychiatrii, dětská sestra a všeobecná sestra
Co vás čeká?
Zdravotní sestra je pro klienta a jeho rodinu často první kontaktní osobou při vstupu do péče multidisciplionárního týmu. Sestra se spolu s klientem a jeho rodinou podílí na sestavení individuálního plánu péče v MTDZ, průběžně ho vyhodnocuje a upravuje podle konkrétních potřeb klienta a jeho rodiny. Je schopna rozpoznat známky zlepšení či zhoršení psychického stavu klienta. Vyhodnocuje, zda klient není nebezpečný vůči sobě či okolí a v případě potřeby zajišťuje nezbytná opatření.
Naše požadavky
- vzdělání všeobecné sestry, očkování proti žloutence typu B
- chuť se i do budoucna vzdělávat
- trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
- znalost práce na PC
- dobré komunikační schopnosti, empatie, umění jednat s lidmi, asertivní chování
- flexibilita, loajálnost, organizační schopnost, kreativita a iniciativa
- schopnost umět pracovat sám i v týmu
- zodpovědnost, pečlivost, vstřícnost, spolehlivost při plnění pracovních úkolů
- odolnost vůči psychické zátěži a stresu
- vítána praxe v oboru a znalost cílové skupiny
- ŘP sk. B (aktivní řidič)
Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr (po roce možnost práce na dobu neurčitou)
- služební telefon
- stabilní zázemí
- 5 týdnů dovolené
- individuální rozvržení pracovní doby
- možnost si napracovat hodiny
- možnost delšího neplaceného volna
- bonusy/prémie
- sleva na firemní výrobky/služby
- zvýhodněné půjčky zaměstnancům
- auto i pro soukromé účely
- mobilní telefon
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky v době od 9:00 do 14:00.

Plat od:
25 000 - 30 000 Kč
Pracoviště:
Liberec
Nástup:
01.03.2024
Obor a Profese:
Zdravotní sestra
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Zuzana Ondrejčíková
725 832 748
ondrejcikova|sdruzenitulipan#cz