Tiskaři

První kontakt:
Salačová Eva, tel.: 321 759 441, Po - Pá 8 - 14 hod,
e-mail: eva.salacova@otk.cz,
osobně: úterý, čtvrtek 12 - 14 hod.

V současné době hledáme kolegu na pozici Tiskaři.

Co Vás čeká?
Realizace tiskových zakázek
Organizace a řízení práce na svěřeném pracovišti
Svědomité a pečlivé provádění úkolů dle pokynů mistra výroby/ směnového mistra
Provádění kontroly jakosti vyráběného produktu při začátku výrobní operace, jejím průběhu a při přebírání mezi směnami
Provádění pravidelné preventivní údržby zařízení
Navrhování změn technologických postupů
Obsluhuje stroj/zařízení dle základních pokynů výrobce zařízení a dle předpisů BOZP.

Požadujeme:
Vzdělání SOU/SŠ ideálně technického směru (polygrafie velkou výhodou)
Profesní praxi ve výrobní společnosti min. 1 rok
Technické myšlení, manuální zručnost, fyzická zdatnost
Pečlivost a odpovědnost
Chuť a pozitivní přístup k práci
Ochotu pracovat na směny
Výpis z trestního rejstříku.

Nabízíme:
Zázemí české výrobní společnosti s dlouholetou tradicí
Práci na nejmodernějších tiskařských strojích
Možnost ubytování
Příspěvek na dopravu
Zaškolení od interního lektora
Podnikové stravování (dotované obědy a večeře)
2 sick days
K řádné dovolené i další dny navíc
Šeky pro rodiče dětí
Slevy do Vodního světa v Kolíně
Řadu interních kurzů a školení
Zvýhodněné tarify od T-Mobile
Možnost dotovaného studia oboru tiskař (roční rekvalifikace plně hrazená firmou)
Pracovněprávní poradenství
Mnoho dalších firemních benefitů a firemních akcí.

Nástup možný ihned.

Plat od:
25 000 - 45 000 Kč
Pracoviště:
Kolín
Nástup:
12.09.2023
Obor a Profese:
Tiskař
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Eva Salačová
321 759 441
eva#salacova|otk#cz