Smart Operátor

Máš zkušenosti z výroby, technické myšlení a chceš se posunout někam dát? Práce u stroje je pro tebe už stereotyp a chceš využít své znalosti z praxe a nastarovat svou kariéru ? Máme pro tebe zajímavou pracovní nabídku na pozici Smart Operátor.

Náplň práce:
- práce u svěřené částli linky
- zodpovědnost za menší kolektiv
- drobné, běžné opravy stroje
- úzká spolupráce se seřizovačem a hlavním mistremZašlete nám svůj životopis. Více podobných pozic naleznete na https://cz.gigroup.com/nabidky-prace/?job=&placeOfWork=

Plat od:
27 000 Kč
Pracoviště:
Opava
Plný úvazek
Podmínky:

- praxe z výrobního prostředí
- technické myšlení
- uživatelská znalost práce na pc
- samostatnost, zodpovědnost
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu (krátký/dlouhý týden)
- chuť učit se novým věcem

Bonusy:

- prémie až 20% z paušálního platu
- odpolední příplatek 8,20 Kč/hod
- noční příplatek 18,50 Kč/hod
- příplatek za nepřetržitý provoz 10,40 Kč/hod
- příplatek za víkend 25%
- 25 dní dovolené
- 2 dny zdravotního volna
- benefit Cafeterie (příspěvky na welness, kulturu, vitamíny,...)
- příspěvek na životní pojištění
- odkup firemních výrobků za symbolickou cenu
- dotovaná strava (4Kč polévka, hlavní jídlo 26-32 Kč)
- každoroční navýšení mzdy
- možnost rychlého karierního růstu

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Dělník
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Personální agentura:
Kontaktní osoba:
T&P Ostrava (GI)
(+420) 595 131 777
T#Sandrejova#401788203203|applications#grafton#cz