Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

POŽADUJEME
Znalost čtení výkresové dokumentace
Samostatnost, rozhodnost a spolehlivost
Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
Orientaci v měření
Ochota a schopnost pracovat přesčas nebo o víkendu v případě potřeby
Zkušenost s CNC stroji výhodou
Znalost Solid Edge 2D CAD výhodou

NÁPLŇ PRÁCE
Obsluha CNC pálícího stroje - plasma Swift Cut
Programování a zpracování výrobků dle výkresové dokumentace
Práce v Solid Edge 2D CAD
Podílení se na vývoji a zlepšování procesu výroby
Spolupráce při tvorbě cenových nabídek
Základní kontrola dílů dle výkresové dokumentace
Čištění přiděleného výrobního stroje
Řezání materiálu na pile, vrtání, broušení
Obsluha vysokozdvižného vozíku
Dokončovací práce - odjehlování, balení apod.

NABÍZÍME
Práci na HPP
Pracovní doba dle dohody, možná práce na dvousměnný provoz
Roční odměny a další výhody
Spolupráci s malým týmem kolegů
Nástup možný dle dohody
Možnost dalšího vzdělávání
Roční odměny

Hlásit se na e-mail kristyna@t-industry-parts.com nebo na tel. č. 776 080 897

Plat od:
30 500 - 35 000 Kč
Pracoviště:
Bruntál
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Obráběč kovů
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Ing. Kristýna Tobä
776080897
kristyna|t-industry-parts#com