Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

OBCHODNĚ-TECHNIČTÍ ZÁSTUPCI

POŽADUJEME: minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou, vynikající komunikační a prezentační schopnosti, příjemné vystupování, smysl pro obchod, řidičský průkaz sk. B, znalost AJ, zkušební doba 3 měsíce, smlouva na dobu neurčitou
PRACOVNÍ NÁPLŇ: nebát se oslovit klienta je výhodou, praxe na pozici obchodníka, zkušenost s prodejem, dojednáním obchodu
NABÍZÍME: práce v české stabilní firmě, odpovídající mzdové ohodnocení, pololetní a roční odměny, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, sociální fond
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky pan Ing. Vojtěch Lukeš, tel. 571 164 500 nebo e-mail personalni@vrvs.cz
Ov.e. 16.4.

Plat od:
32 000 Kč
Pracoviště:
Vsetín
Nástup:
16.04.2024
Obor a Profese:
Merchandiser
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Ing. Vojtěch Lukeš
571 164 500
personalni|vrvs#cz