Izolatéři

Náplň práce:
o Měření, výroba a montáž oplechování izolací na průmyslových zařízeních o Montáž izolací o Přípravné práce na stavbách

Požadavky:
o všestranná technická i manuální zručnost
o samostatné myšlení
o zodpovědnost, pečlivost, flexibilita
o fyzická zdatnost a zdravotní způsobilost pro práce ve výškách
o ochota cestovat a učit se novým věcem, znalost AJ, NJ výhodou
o řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič) výhodou
o zkušenosti z oboru výhodou (stavební klempíř, autoklempíř apod.)

Pracovní místo je vhodné i pro absolventy stavebních oborů, kteří se zaučí pod dozorem zkušenějších kolegů.

Výhody:
Nabízíme:
o zázemí stabilní rodinné společnosti
o mzdu dle zkušeností
o příplatky za práci o víkendech
o odměnu za pracovní nasazení a kvalitně odvedenou práci, včetně ročních prémií
o pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou
o nástup možný ihned

Kontakt: e-mailem

Plat od:
27 000 - 35 000 Kč
Pracoviště:
Ústí nad Labem
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Izolatér
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Ing. Jana Homoláčová
homolacova|izolace-beran#cz