Hlavní účetní

Kontakt: Kukla Martin, e-mail: personalie@umc.cz

Upřesňující informace:
Hledáme samostatnou účetní / samostatného účetního pro oddělení Správy budov naší církve

Požadujeme:
o praxe s vedením účetnictví min. 2 roky, výhodou zkušenost s účetnictvím
správy budov (bytové domy s nájemníky, vyúčtování)
o požadované min. vzdělání: střední odborné s maturitou
o znalost účetních a daňových zákonů
o znalost MS Office, zejména MS Excel
o výhodou zkušenost s programy Aconto a WinDomy - není podmínkou
o výpis z trestního rejstříku

Nabízíme:
o datum nástupu: ihned, popřípadě dle domluvy (nejpozději 1. 9. 2023)
o pracovní úvazek: plný (nejdříve na dobu určitou, výhledově na dobu neurčitou)
o stabilní zaměstnavatel s více než stoletou tradicí
o zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, občerstvení na pracovišti, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy
a školení, zvýhodněné půjčky zaměstnancům
o místo výkonu práce: Praha (dopravně atraktivní lokalita v centru: ulice Ječná
- tramvaj, v blízkosti metro A, B i C, v případě nutnosti i možnost domluvy parkování)

Náplň práce:
o kompletní účetní agenda spojená s provozem Správy budov: předpisy nájmů
a služeb, přehledy uhrazených nájmů a služeb, vyúčtování nájemníkům, fakturace, zadávání platebních příkazů, zpracování bankovních výpisů a zadávání identifikací (zálohy), inventarizace, vedení evidence
o úzká spolupráce se stávající bilanční účetní, která má na starosti agendu spojenou s provozem kanceláře církve

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete strukturovaný životopis a stručný motivační dopis na personalie@umc.cz

www.umc.cz

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, občerstvení na pracovišti, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy a školení, zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Plat od:
32 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
23.05.2023
Obor a Profese:
Finanční účetní
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Martin Kukla
224 919 608
personalie|umc#cz