Pracovníci ostrahy, strážní

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení nebo dohoda o provedení práce (DDP), turnusové služby. Po dohodě nástup možný ihned.
Pozice jsou vhodné i pro absolventy/absolventky, osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity (nesmí se však týkat pohybového ústrojí).

Náplň práce: pochůzky po prodejně, kamerový monitoring, bezpečnostní dohled nad celou prodejnou, zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob; kontrola zabezpečení zboží před krádeží - čipování zboží, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

Požadavky: věk nad 18 let, trestní bezúhonnost, fyzická zdatnost, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, základy práce na PC pro kamerový systém, znalost českého jazyka slovem i písmem, výhodou - potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného.

Zaměstnavatel nabízí: práci na denní směny (6hod., 8hod. nebo 12hod. směny), nastavení pracovního fondu dle dohody s managerem, možnost profesního růstu do mobilního autotýmu, možnost vyplácení zálohy na mzdu, zprostředkování certifikátu strážného, interní školení.

Pro informaci ohledně pracovního místa volejte na níže uvedený telefon. Nechoďte na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Kontakt - paní Gebauerová Jitka, tel.: 734 514 315, Po - Pá od 09:00 hod. do 14:00 hod. Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor.sekuro@gmail.com, nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo a svou e-mailovou adresu.

Plat od:
117 - 120 Kč
Pracoviště:
Jaroměř
Nástup:
04.04.2024
Obor a Profese:
Pracovník ostrahy
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Jitka Gebauerová
734 514 315 (od 09:00 hod. do 14:00 hod.)
nabor#sekuro|gmail#com

Články ze světa práce

Jak napsat motivační dopis, aby zaujal?

Motivační dopis se stal nezbytnou součástí procesu hledání práce. V poslední době se dost změnil, už není jen formální přílohou, ale spíše osobním projevem vašeho zájmu o danou práci. Zde je několik klíčových tipů, jak napsat efektivní motivační dopis, který zaujme a přinese pozvání na pohovor.

Znáte svou cenu na trhu práce?

Hledáte novou práci nebo uvažujete o změně povolání? A znáte svou cenu na trhu práce? Doporučujeme si zjistit, jaké platy dostávají lidé, kteří pracují na obdobných pozicích. Tento průzkum vám pomůže vytvořit představu, jak byste měli za danou práci být ohodnoceni právě vy.

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?

Ztrácíte se na poradě v záplavě anglických výrazů a občas jen souhlasně kývete? Nebo jsou pro vás slova jako briefing nepostradatelnou součástí firemního slangu? V dnešním globalizovaném pracovním prostředí jsou anglicismy čím dál častější a Česká republika v jejich užívání rozhodně nepokulhává, obzvlášť v nadnárodních korporátech. Proč jsou tato slova oblíbená a co znamenají?