Pracovníci ostrahy, strážní

Písemné nabídky se strukturovaným životopisem (včetně kontaktních údajů) zasílejte na e-mail nabor.sekuro@gmail.com. Bližší informace telefonicky PO-PÁ od 9:00 do 16:00 hodin.
Prosíme, nenavštěvovat pracoviště, kontaktní osoba tam není k zastižení!

Požadujeme:
- plnoletost, trestní bezúhonnost
- fyzickou zdatnost, příjemné vystupování
- zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu
- základy práce na PC pro kamerový systém
- znalost českého jazyka slovem i písmem
- potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.
Náplň práce:
- bezpečnostní dohled nad celou prodejnou
- zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob
- kontrola zabezpečení zboží před krádeží - čipování zboží
- kamerový monitoring prodejny, pochůzky po prodejně
- spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost
- vhodné i pro osoby OZZ a OZP s invaliditou 1. a 2. stupně (bez omezení pohybového ústrojí).
Nabízíme:
- práci na denní směny (6,8 nebo hod. směny)
- nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem
- zprostředkování certifikátu strážného
- možnost pracovat na HPP/DPP, možnost zkráceného úvazku
- interní školení, možnost profesního růstu do mobilního autotýmu
- možnost vyplácení zálohy na mzdu
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- po dohodě nástup možný ihned.

Plat od:
120 Kč
Pracoviště:
Rychnov n. Kněžnou
Nástup:
01.04.2024
Obor a Profese:
Pracovník ostrahy
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Jitka Gebauerová
734 514 315
nabor#sekuro|gmail#com

Články ze světa práce

Jak na ukončení pracovního poměru

Co všechno potřebujete vědět, když chcete ukončit pracovní poměr? Kdy můžete dostat výpověď od zaměstnavatele a kdy a jak můžete podat výpověď vy? Jaká je délka výpovědní doby? Na tyto a další otázky jsme odpověděli v našem článku.

Jak říct šéfovi, že vám něco vadí

Komunikace s nadřízeným může být někdy náročná, zejména pokud mu potřebujete sdělit, že vám něco vadí. Promyslete si proto dobře, zda je vaše výtka věcná a jednejte. Vědět, jak sdělit svému šéfovi, že vám něco vadí patří ke klíčovým dovednostem ve vašem profesním životě.

Jak a kdy požádat o zvýšení platu?

Žádost o zvýšení platu může být obtížnou a stresující situací, ale pokud máte dobré argumenty, může to být skvělý způsob, jak zvýšit svůj příjem. Důležitým krokem je sepsat si pádné argumenty a žádost správně načasovat. V tomto článku se zaměříme na klíčové kroky, které vám pomohou připravit se na takovou žádost a předložit přesvědčivé argumenty.