Poddůstojníci v ozbrojených silách

Pracovní doba: pondělí až čtvrtek od 6:30 do 15:30 hod., pátek od 6:30 do 13:00 hod.
Náplň práce: strojník AČR řídí, obsluhuje a udržuje speciální, technicky složitější stroje a speciální strojní zařízení. Řídí vozidla ozbrojených sil, k zabezpečení plnění vykonávané funkce. Udržuje stálou provozuschopnost přidělené techniky. Zná konstrukci přidělené techniky, jejího příslušenství a pravidelně se zdokonaluje v její údržbě a řízení.
Bližší informace na webu prpodns.army.cz
Požadujeme: věk 18 let a více; občanství ČR; trestní bezúhonnost; zdravotní způsobilost (zdravotní a psychologické vyšetření je součástí lékařského vyšetření v Ústřední vojenské nemocnici Praha); bezpečnostní způsobilost (splnění podmínek pro vydání oznámení/osvědčení fyzické osoby pro přístup k utajované informaci na požadovaný stupeň utajení, podle zákona č. 412/2005 Sb.); splnění kvalifikačních předpokladů (dosažení požadovaného vzdělání); složení vojenské přísahy.
Zaměstnanecké výhody: 6 týdnů dovolené; náborový příspěvek 50 000 Kč; od roku 2024 resortní ubytovna v místě pracoviště; 100 % výše platu při nemoci, nebo ošetřování člena rodiny; po 2 letech služby vzniká nárok na odbytné; po 15 letech služby vzniká nárok na výsluhový příspěvek nebo odchodné; možnost rozšíření vzdělání v odborných a jazykových kurzech; možnost práce v zahraničí; podnikové stravování s příspěvkem od zaměstnavatele; služební tělesná výchova v pracovní době v rozsahu min. 4 hodin týdně, s možností bezplatného využití vojenských sportovišť; pravidelná a bezplatná zdravotní péče; preventivní rehabilitace v trvání 14 kalendářních dnů v roce, trval-li služební poměr alespoň 10 let, nebo po dosažení věku 35 let; možnost vojenské výběrové rekreace v zařízení VOLAREZA; široké spektrum benefitů z Fondu kulturních a sociálních potřeb (např. příspěvek na penzijní pojištění, na rekreaci, kulturu, sport nebo vzdělávání); bezúročné půjčky na bydlení, rekonstrukci, nebo vybavení domácnosti; vojenský stejnokroj + další výstrojní součástky; možnost odměn, využití slevových akcí speciálně pro vojáky.
Způsob prvního kontaktu zájemce o volné pracovní místo se zaměstnavatelem: rekrutační pracoviště Středočeský kraj: Podbabská 1589/1, Praha, tel. 973 204 699, e-mail: kariera.strednicechy@army.cz;
nebo bezplatná personální poradenská linka: 800 154 445.
Více informací na https://kariera.army.cz/vojak-z-povolani

Plat od:
40 310 - 43 630 Kč
Pracoviště:
Rakovník
Typ úvazku:
Práce na ŽL
Nástup:
04.04.2024
Obor a Profese:
Voják
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
973204699; 973286250; 800154445.
kariera#strednicechy|army#cz; kariera#ustinadlabem|army#cz

Články ze světa práce

Jak napsat motivační dopis, aby zaujal?

Motivační dopis se stal nezbytnou součástí procesu hledání práce. V poslední době se dost změnil, už není jen formální přílohou, ale spíše osobním projevem vašeho zájmu o danou práci. Zde je několik klíčových tipů, jak napsat efektivní motivační dopis, který zaujme a přinese pozvání na pohovor.

Jak si přivydělávat během mateřské/rodičovské dovolené?

S příchodem nového člena rodiny nepřichází jen radost, ale také vyšší rodinné výdaje. Je tedy logické, že ženy často hledají možnosti přivýdělku, nebo nechtějí přestat podnikat. Jaká jsou omezení, která vás potkají při podnikání na mateřské/rodičovské dovolené?

Jak dosáhnout harmonie mezi pracovním a osobním životem?

V dnešní hektické době, kdy pracovní nároky mohou být náročné, je nalezení harmonie mezi pracovním a osobním životem solidní výzvou. Máte své techniky, jak to zvládnout, nebo se inspirujete našimi radami?