Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

A11 z:6/10/2022 a:12/12/2023
Požadujeme:
- SŠ vzdělání technického typu nebo vyučení v oboru
- praxi na obdobné pozici min. 1 rok
- znalost a čtení technické dokumentace
- samostatnost, spolehlivost a zodpovědný přístup k práci.
Výhodou:
- systém HEIDENHAIN.
Náplň práce frézovacích center:
- obsluha a seřizování soustružnických CNC strojů MoriSeiki
- základní orientace v programech a provádění korekcí
- znalost ISO kódu výhodou
- kontrola a měření opracovaných dílců
- čtení a použití technických podkladů
Na co se můžete těšit:
- náborový příspěvek ve výši 20.000,- Kč
- zajímavé finanční ohodnocení s přímou vazbou na pracovní výsledky
- zaměstnanecký program Vodafone, příspěvek na stravování ve firemní jídelně, cafeterie - finanční příspěvky na sportovní a společenské akce, na rekreační pobyty, do lékáren…)
- příspěvek na ubytování (ubytovna je v areálu firmy).
Kontakt emailem.

Plat od:
26 740 - 35 383 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
12.12.2023
Obor a Profese:
Vodohospodář
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Lucie Kusiu
775 797 118
kusiu|ferrit#cz