Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

Pozice: operátoři llakovny
OC
Náplň práce: Manuální práce na lince lakovny - příprava dílů pro lakování
Požadujeme
- pečlivost, spolehlivost a dochvilnost
- fyzickou zdatnost
- ochotu pracovat ve směnném provozu
Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, svozová doprava, dotované stravování, penzijní připojištění
Nástup možný ihned. Mzda: 22 000,- Kč
Kontakt:Tereza Schneiderová, tel. 722 169 521, email: tereza.schneiderova@doosan.com
První kontakt e-mailem nebo telefonicky po - čt od 9:00 do 15:00 hod pá od 9:00 do 12:00 hod.
Místo výkonu práce: Doosan Bobcat EMEA s.r.o., provoz Dobříš, Dobříš

Plat od:
22 000 Kč
Pracoviště:
Příbram
Nástup:
02.01.2024
Obor a Profese:
Technolog ve strojírenství
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Kontaktní osoba:
Tereza Schneiderová
722 169 521
tereza#schneiderova|doosan#com

Články ze světa práce

Jak napsat motivační dopis, aby zaujal?

Motivační dopis se stal nezbytnou součástí procesu hledání práce. V poslední době se dost změnil, už není jen formální přílohou, ale spíše osobním projevem vašeho zájmu o danou práci. Zde je několik klíčových tipů, jak napsat efektivní motivační dopis, který zaujme a přinese pozvání na pohovor.

Home office se stává stále populárnějším!

Práce z domova je od dob koronavirové epidemie stále populárnější. Většina firem, která tzv. home office zavedla, jej ponechala alespoň v určité míře dodnes. Jaké jsou její výhody a nevýhody? Dle průzkumů Ministerstva práce a sociálních věcí, které se dotazovalo především na výhody, limity a celkovou spokojenost zaměstnanců a vedoucích pracovníků, převážná většina dotázaných hodnotí práci z domova pozitivně. Jaká přesně přináší pozitiva/negativa?

Jak správně odpovědět na inzerát nabídky práce?

Hledání nového zaměstnání bývá náročným a občas i zdlouhavým procesem. V této fázi už máte úspěšně první část procesu za sebou - pročítání množství nabídek a hledání těch pro vás vhodných. Teď je potřeba na ně odpovědět tak, aby se vám ozvali zpět a pozvali vás na pohovor. Jak tedy na to? Co by mohlo pomoci?