Inženýři elektronici ve výzkumu a vývoji

StStats Perform dodává bezkonkurenční technologická řešení založená na umělé inteligenci sportovním médiím a vysílatelům, technologickým společnostem, globálním značkám, sázkovým kancelářím, sportovním týmům a ligám.

Náplň práce:
o Vyvíjet a implementovat řešení počítačového vidění na sportovních video datech
o Nasadit systémy počítačového vidění v terénu
o Spolupráce s vývojáři backend a frontend aplikací a produktovým týmem

Požadavky:
o PhD v oboru počítačové vidění.
o 2-3 roky zkušeností s vývojem aplikací počítačového vidění
o Plynulost programování v Pythonu nebo C/C++, OpenCV
o Obecná znalost konceptů počítačového vidění (extrakce funkcí, tréninkové režimy, geometrie z více pohledů, nastavení svazků, SLAM atd.)
o Normální až střední zkušenost s TDD (testem řízený vývoj)
o Znalost hlubokého učení v prostoru počítačového vidění (detekce objektů, reidentifikace, sémantická segmentace)
o Znalost principů sledování více objektů a kalibrace více kamer
o Schopnost aplikovat hluboké učení na data vidění, nejlépe přímou zkušenost s TensorFlow
o Znalost video standardů H264 a MPEG4 a zkušenosti s hardwarovými kompresními motory a kanály pro zpracování videa.

25 dni dovolené a další volno během roku
Prémiová lékařská péče
Životní pojištění a příspěvek na důchodové připojištění
Multisport karta
Přístup do externích vzdělávacích portálů
Ergonimické pracoviště

Plat od:
60 530 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
16.06.2022
Obor a Profese:
Elektroinženýr
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Bc.
Kontaktní osoba:
Ladislav Hajek
ladislav#hajek|statsperform#com

Články ze světa práce

Home office se stává stále populárnějším!

Práce z domova je od dob koronavirové epidemie stále populárnější. Většina firem, která tzv. home office zavedla, jej ponechala alespoň v určité míře dodnes. Jaké jsou její výhody a nevýhody? Dle průzkumů Ministerstva práce a sociálních věcí, které se dotazovalo především na výhody, limity a celkovou spokojenost zaměstnanců a vedoucích pracovníků, převážná většina dotázaných hodnotí práci z domova pozitivně. Jaká přesně přináší pozitiva/negativa?

Freelanceřina, to je dřina. Nebo právě naopak?

Práce na vlastní pěst, být v podstatě nezávislým profíkem, získává ve světě stále větší popularitu, ale není vhodná pro každého. V tomto článku se podíváme jaké jsou výhody a nevýhody freelancingu. Je to pro vás to pravé ořechové?

Jak si přivydělávat během mateřské/rodičovské dovolené?

S příchodem nového člena rodiny nepřichází jen radost, ale také vyšší rodinné výdaje. Je tedy logické, že ženy často hledají možnosti přivýdělku, nebo nechtějí přestat podnikat. Jaká jsou omezení, která vás potkají při podnikání na mateřské/rodičovské dovolené?