Inženýři elektrotechnici a energetici ve výzkumu a vývoji

Kontakt:gabriela.koderova@siemens.com
Upřesňující informace:
Požadujeme:
- bakalářský nebo magisterský titul v oboru elektronického inženýrství nebo dostatečné pracovní zkušenosti
- znalost programování v C, C ++, Pythonu nebo C#, JavaScript, MATLAB a další jazyky jsou výhodou
- dobrá znalost angličtiny
- touha vzdělávat a rozvíjet své znalosti
- znalost digitální elektroniky

- Náplň práce:
- psaní zdrojového kódu pro projekty Siemens Advanta
- návrhu softwarové architektury a realizace její implementace
- mezinárodní spolupráci s dalšími kolegy z různých oblastí vývoje - hardware, test, projektový management a výroba
- účasti na malých projektech nebo v částech velkého projektu, kde se naučíte rozumět robustnímu FW designu a moderním průmyslovým sběrnicím
- vytváření funkčních / jednotkových testů a účasti na kontrole kódu
- tvorbě dokumentace

Zaměst.výhody:
5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, příspěvek na stravování, možnost zakoupit akcie společnosti Siemens, různé slevy u partnerů, individuální rozpočet minimálně 24.000 Kč, který lze rozdělit mezi dny volna navíc (max 8), bodů do cafeterie, příspěvku na životní nebo penzijní připojištění

Plat od:
45 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
01.06.2022
Obor a Profese:
Elektroinženýr
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Bc.
Kontaktní osoba:
Gabriela Koděrová
gabriela#koderova|siemens#com

Články ze světa práce

Kdy a jak se registrovat na úřadu práce?

Víte, že není vaší povinností se registrovat na úřad práce, pokud nechcete? Registrace ovšem přínáší řadu výhod, o něž byste pravděpodobně neradi přišli. Přihlásit se můžete, pokud nemáte žádný příjem ani pracovní poměr a zároveň si hledáte zaměstnání.

Time management a jak efektivně využívat svůj čas

Dnešní doba nabízí nekonečné možnosti, ale často také přináší přetížení a nedostatek času. Správný time management je klíčovým prvkem pro efektivní rozložení času v každodenním životě. Veškeré úkoly, závazky a cíle můžeme lépe zvládnout, pokud se naučíme efektivně využívat svůj čas. Nabízíme pár tipů, jak toho dosáhnout.

Home office se stává stále populárnějším!

Práce z domova je od dob koronavirové epidemie stále populárnější. Většina firem, která tzv. home office zavedla, jej ponechala alespoň v určité míře dodnes. Jaké jsou její výhody a nevýhody? Dle průzkumů Ministerstva práce a sociálních věcí, které se dotazovalo především na výhody, limity a celkovou spokojenost zaměstnanců a vedoucích pracovníků, převážná většina dotázaných hodnotí práci z domova pozitivně. Jaká přesně přináší pozitiva/negativa?