Technici provozu a uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií a příbuzní pracovníci

Kontakt: Urbánek Aleš, tel.: 775 977 675, e-mail: ales@ageo.cz

Požadované znalosti:
Velmi dobrá praktická znalost PHP5+
HTML, CSS/SaSS, Javascript
SQL (MySQL)
Linux, GIT, Docker
Znalost ReactJS & NodeJS
Základy C#
Zkušenost s vývojem mobilních aplikací pro iOS a Android
Zkušenost s některým z následujících PHP frameworků: CakePhp 2, Symfony 2, Laravel
AWS Elasticsearch Docker Adobe Photoshop/Illustrator, Figma
Znalost jazyků: Angličtina (C1), Čeština, Ruština
Zkušenost v tvorbě specifikací a návrhu mockup

Náplň práce:
Vedení týmu vzdálených vývojářů jako Product Owner
Tvorba specifikací pro projekty a funkce, reportování chyb, fill in backlog
Provádění code review na vyvíjeném kódu
Testovat a schvalovat úkoly před nasazením
Správa sprintů, plánování funkcí a kontrola nasazení
Vývoj a správa lokálních mikro služeb pro interní potřeby společnosti
(reporty, email/sms kampaně atd.)
Komunikace s designéry, grafiky a řešení souvisejících úkonů nutných
pro běh projektů

Plat od:
60 530 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
01.01.2022
Obor a Profese:
Technik HW
Min. vzdělání:
Vyšší odborné vzdělání
Kontaktní osoba:
Aleš Urbánek
775 977 675
ales|ageo#cz