Strojní inženýři ve výzkumu a vývoji

Náplň práce:
" Záznam funkčních a výkonnostních požadavků tepelných systémů
" Příprava specifikace tepelného systému a komponent
" Identifikace tepelných vlastností - komponenty, diagramy rozvržení atd.

Požadujeme:

" Bakalářské nebo magisterské vzdělání technického směru
" Komunikativní znalost anglického jazyka

Zkušenost v následujících oblastech:
" Analýza a návrh tepelných systémů nebo znalost s oblasti systémového inženýrství
" Znalost návrhu a analýzy architektury tepelného systému

Další schopnosti:
" Metodický přístup k řešní problémů
" Schopnost plnist více úkolů najednou a pracovat samostatně

Stravenky, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na důchodové a životní pojištění, jazykové kurzy atd.

Plat od:
45 000 - 85 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
01.08.2021
Obor a Profese:
Vývojový inženýr
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Bc.
Kontaktní osoba:
Marcela Martínková
221729150
ricardo_prague|teamio#eu

Jsem osoba se zdravotním postižením a chci se uplatnit na trhu práce. Jak na to?

Každý z nás má právo pracovat a sám si zajistit obživu, a to včetně jedinců se zdravotním postižením. Existují pracovní místa, která jsou speciálně určena pro osoby se ZTP, další pracovní pozice pro ně mohou být rovněž vhodné. Vždy to souvisí s dovednostmi a možnostmi daného jedince a rovněž s pracovními podmínkami na pracovišti.

10 základních pravidel úspěšného pohovoru

Zaujali jste životopisem, pozvali Vás na pohovor a nyní přichází den D. Čemu byste se měli vyhnout a na co se naopak během pohovoru zaměřit? Přečtěte si několik našich rad a zanechte dojem.

Jak na ukončení pracovního poměru

Co všechno potřebujete vědět, když chcete ukončit pracovní poměr? Kdy můžete dostat výpověď od zaměstnavatele a kdy a jak můžete podat výpověď vy? Jaká je délka výpovědní doby? Na tyto a další otázky jsme odpověděli v našem článku.