Pracovníci odvozu a recyklace odpadů

První kontakt:
Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na email: sepoverypro@seznam.cz
- telefonicky na čísle 773 198 340 (14:00 - 16:00 hod.) - pan Vasyl Kurakh
- osobně v místě výkonu práce po předchozí telefonické domluvě

Náplň práce: svoz, třídění a recyklace odpadů, pomocné práce.
Fyzicky namáhavá práce. Nutný dobrý zdravotní stav.
Požadujeme: pracovitost, spolehlivost.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Místo výkonu práce: Modřice a okolí, dle svozového plánu a zakázek firmy

Plat od:
18 900 Kč
Pracoviště:
Brno-venkov
Nástup:
01.05.2021
Obor a Profese:
Popelář
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Kontaktní osoba:
Vasyl Kurakh
773 198 340
sepoverypro|seznam#cz