Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Pracoviště: Bystrovany 211, 779 00 Olomouc.
Doba určitá jeden rok.
Co vás čeká
- práce na CNC strojích (3-osé frézky)
- návrhy pro optimalizace procesu (vybavení, postupy)
- výroba dílů dle výkresů
- zodpovědnost za včasnou a přesnou výrobu dle pokynů mistra obrobny
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou - obor strojírenství
- zkušenosti na CNC strojích min. 3 roky
- základní znalost práce na PC
- samostatnost, manuální zručnost
- práce na dvě směny (ranní, odpolední)
Výhodou bude, pokud budete mít
- zkušenost s řídícím systémem Mitsubishi nebo Fanuc
- zkušenost s programováním v CAD/CAM (Inventor)

Zam. výhody
- možnost dál rozvíjet s námi úspěšnou rodinnou firmu
- kávu ze všech koutů světa :-)
- dobré obědy poskytované Hospodou u Bystřičky dotované zaměstnavatelem
- týden dovolené navíc
- 3 dny SICK DAYS
- příspěvek na rekreaci
- on-line vzdělávání SEDUO
- dary zaměstnancům i jejich dětem
- teambuildingové akce

Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.

Plat od:
27 000 - 35 000 Kč
Pracoviště:
Olomouc
Nástup:
01.05.2021
Obor a Profese:
Obráběč kovů
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Ing. Martina Grebíková
730 515 586
grebikova|mapro#cz