Technici elektronici technologové, normovači

Pracoviště Votice
Náplň práce:
technická podpora výroby a operátorů pracujících na výrobních linkách včetně programování a nastavení strojů
Naučíte se orientovat v postupech a získáte přehled o kritériích pro osazení desek plošných spojů, včetně komponentů a rozpoznání vadného dílu
Optimalizace výrobního času a snižování nákladů způsobených zmetkovitostí
Požadujeme:
obor technického zaměření, příp. obor elektro nebo zkušenosti z této oblasti
orientace v technické dokumentaci
zkušenosti s prací na počítači
Pracovní zázemí budete mít ve výrobě v čistém prostředí.
Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení a k tomu navíc roční bonus v závislosti na výsledcích; příspěvek 3.500 Kč měsíčně na přechodné ubytování po dobu prvního roku; 5 týdnů dovolené; jídelnu máme přímo v areálu a přispíváme vám na stravu 55 Kč za odpracovanou směnu; rádi vás podpoříme v kariérním rozvoji, poskytneme vám profesní školení; díky jazykovým kurzům se můžete zdokonalovat v angličtině; pro naše zaměstnance i jejich děti pořádáme společenské a sportovní akce a další benefity.
První kontakt: e-mailem, telefonicky

Plat od:
25 000 - 35 000 Kč
Pracoviště:
Benešov
Nástup:
20.09.2021
Obor a Profese:
Elektrotechnik
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Adéla Stiborová
725 500 440
astiborova|nvisioncz#com