Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií

Nástup dle dohody.

Společnost PC COMP s.r.o. je stabilní společností působící v oboru IT.
Více informací naleznete na www.pccomp.eu.

Požadavky:
Nemáte strach ze síťových kabelů, z nastavení routerů ani z elektrické vrtačky.
Je Vám vlastní provádět práci precizně a máte přirozený talent laicky zákazníkovi vysvětlit, co servisní zásah bude obnášet.
Jste schopni improvizace a máte schopnost poradit si v neočekávaných situacích.
Nebojíte se vymýšlet nové věci a neztratíte hlavu při prvním zlomeném vrtáku.
Jste týmovým hráčem, který má chuť budovat mladou progresivní společnost.
Máte řidičský průkaz skupiny B.

Náplň práce:.
Budete u zákazníků instalovat Internet a všechno s tím související
Naučíme Vás počítačové sítě sestavovat, oživovat a přizpůsobovat na míru každému zákazníkovi.
Budete se podílet na tvorbě harmonogramů instalací a nákupů potřebných komponent.
Budete zákazníkům pomáhat s výběrem vhodného IT vybavení .
Budete spolupracovat na budování naší společnosti, její značky a spolu budeme tvořit její další směřování.
Můžete se podílet na návrhu a tvorbě nových produktů.

Nabízíme:
Atmosféru zavedené společnosti s velkým potenciálem dalšího růstu.
Mobilní telefon.
Flexibilní pracovní doba s jasně definovanými pravidly.
Firemní vzdělávání.

Kontakt: e-mailem kutal@pccomp.eu

Plat od:
29 000 Kč
Pracoviště:
Vysoké Mýto
Nástup:
02.05.2024
Obor a Profese:
Elektromontér
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Daniel Kutal
608 535 301
kutal|pccomp#eu