Řídící pracovníci v oblasti obchodu

MÍSTO VÝKONU: Nádražní č.p. 631, 565 01 Choceň 1
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- dojednávání tech.specifikace dodávaného zboží
- vyřizování požadavků pro trh SNS
- logistické činnosti při nákupu
- příprava podkladů k soutěžím v Bělorusku
- vyřizování finančních záležitostí
- kontrola akreditivů v návaznosti na mezinárodní úmluvy
- plánování přepravy
- komunikace s celní agenturou v Bělorusku
POŽADUJEME:
- min. SŠ obchodní nebo technický směr
- prokazatelná výborná jazyková znalost RJ - rodilý mluvčí, popřípad VŠ v Rusku
- AJ, Itj - plynule slovem a písmem
- praxe min.5 let z dodávky technologických celků do zemí SNS
- rozsáhlé znalosti právní, celní, finanční legislativy v Bělorusku
NABÍZÍME:
- perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti se zajímavým výrobním programem, jistotu zaměstnání
- příspěvek zaměstnavatele na stravování, ubytování
- zvýhodněné volání
- prémie a dobré platové podmínky
- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
KONTAKT: telefonicky (Po - Pá, 7.00 - 14.30) nebo email

Plat od:
28 920 Kč
Pracoviště:
Ústí nad Orlicí
Nástup:
27.07.2022
Obor a Profese:
Bankovní specialista
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Andrea Halsbachová
465 796 565
andrea#halsbachova|energochocen#cz