Pokrývači

Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Nitsche Kristýna Ing., tel.: 720376386, e-mail: prace@greza.cz
Požadujeme: výuční list v oboru nebo jeho praktická znalost, manuální zručnost, řidičský průkaz sk. B, zkušenosti ze stavebnictví, časová flexibilita, i když děláme jen po-pá tak někdy se může stát, že to musíme natáhnout.
Náplň práce: tesařské práce na střechách, pergolách apod., pokládky krytin a hydroizolací, montáže dřevostaveb, příprava na dílně, práce ve výškách, práce v tříčlenné partě.
Nabízíme: kariérní růst = parťák (vedení dvoučlenného týmu), motivující finanční ohodnocení - prémie k základní mzdě, smlouva na dobu neurčitou, možnost postup na parťáka (můžeš se u nás stát parťákem a vést 2-3 členný tým), každý den doma (nejezdíme na dlouhodobé montáže, pracujeme v blízkém okolí), pracujeme po - pá.

Plat od:
170 Kč
Pracoviště:
Prostějov
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Pokrývač
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Ing. Kristýna Nitsche
720376386
prace|greza#cz