Obsluha strojů na výrobu nápojů

Pracovní poměr na dobu neurčitou, nepřetržitý provoz. Nástup možný ihned.

Požadavky: zkušenosti s obsluhou polo/či celo-automatické výrobní linky; manuální zručnost a fyzická zdatnost; ochota pracovat na 12hodinové směny (06:00 hod. - 18:00 hod.; 18:00 hod. - 06:00 hod.), výjimečně včetně svátků.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, zdravotní volno, fasování produktů, pitný režim, nákup firemních produktů za zvýhodněné ceny, systém flexibilních benefitů, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění atd.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: marketa.vendlova@cchellenic.com

Plat od:
23 000 Kč
Pracoviště:
Náchod
Typ úvazku:
Plný úvazek
Nástup:
12.04.2024
Obor a Profese:
Technolog potravinářské výroby
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Zaměstnavatel:
Kontaktní osoba:
Markéta Vendlová
marketa#vendlova|cchellenic#com







Články ze světa práce


Soft skills nad hard skills nebo snad nad zlato?

Soft skills nad hard skills nebo snad nad zlato?
Určité schopnosti vycházející z vašich osobnostních předpokladů, jako empatie, kreativita, rozhodnost, odolnost vůči stresu, schopnost přizpůsobit se, spolupracovat s ostatními, ale také vaše osobní návyky na pracovišti jsou nazývány soft skills (měkké dovednosti). Proč jsou právě tyto dovednosti v poslední době pro zaměstnavatele tak důležité a jak je lze prokázat během pohovoru?

Jsem osoba se zdravotním postižením a chci se uplatnit na trhu práce. Jak na to?

Jsem osoba se zdravotním postižením a chci se uplatnit na trhu práce. Jak na to?
Každý z nás má právo pracovat a sám si zajistit obživu, a to včetně jedinců se zdravotním postižením. Existují pracovní místa, která jsou speciálně určena pro osoby se ZTP, další pracovní pozice pro ně mohou být rovněž vhodné. Vždy to souvisí s dovednostmi a možnostmi daného jedince a rovněž s pracovními podmínkami na pracovišti.

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?
Ztrácíte se na poradě v záplavě anglických výrazů a občas jen souhlasně kývete? Nebo jsou pro vás slova jako briefing nepostradatelnou součástí firemního slangu? V dnešním globalizovaném pracovním prostředí jsou anglicismy čím dál častější a Česká republika v jejich užívání rozhodně nepokulhává, obzvlášť v nadnárodních korporátech. Proč jsou tato slova oblíbená a co znamenají?