Prodavači smíšeného zboží

Náplň práce: zajišťuje komplexní fungování jednomístné prodejny, stará se o dodržování předepsaných postupů a pravidel pro chod obchodu. Zajišťuje vlastní prodej - práce na pokladně, práce za obslužným pultem, objednávky, příjem zboží, reklamace. Spolupracuje s ostatními útvary družstva. Vyučení v oboru výhodou, praxe v prodeji smíšeného zboží podmínkou. Co nabízíme? - práci na HPP, úvazek 37,5 hod. týdně, pondělí - sobota (sobota pouze dopoledne) - příspěvek na stravování (stravenky v hodnotě Kč 120,-) a další benefity dle platné Kolektivní smlouvy, zvýhodněný tarif mobilního operátora - pracovní poměr na dobu určitou, v případě oboustranné spokojenosti možnost prodloužení a změny smlouvy na dobu neurčitou - jistota stabilního zaměstnání Kontakt: tel. od 6 -14 hod. č..tel.: 383410021, 725003352, e-mail: personalni@jednotavolyne.cz

Je nám líto, ale tato pracovní pozice je již obsazena.

Podobné a možná lepší nabídky naleznete zde.


Podobné pracovní nabídky v regionu

Prodavači potravinářského zboží

StrakonicePOLANSKÝCH, s.r.o.
od 23 000 Kč

Prodavači smíšeného zboží

StrakoniceJednota, spotřební družstvo ve
od 23 000 Kč




Články ze světa práce


Jak a kdy požádat o zvýšení platu?

Jak a kdy požádat o zvýšení platu?
Žádost o zvýšení platu může být obtížnou a stresující situací, ale pokud máte dobré argumenty, může to být skvělý způsob, jak zvýšit svůj příjem. Důležitým krokem je sepsat si pádné argumenty a žádost správně načasovat. V tomto článku se zaměříme na klíčové kroky, které vám pomohou připravit se na takovou žádost a předložit přesvědčivé argumenty.

10 základních pravidel úspěšného pohovoru

10 základních pravidel úspěšného pohovoru
Zaujali jste životopisem, pozvali Vás na pohovor a nyní přichází den D. Čemu byste se měli vyhnout a na co se naopak během pohovoru zaměřit? Přečtěte si několik našich rad a zanechte dojem.

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?
Ztrácíte se na poradě v záplavě anglických výrazů a občas jen souhlasně kývete? Nebo jsou pro vás slova jako briefing nepostradatelnou součástí firemního slangu? V dnešním globalizovaném pracovním prostředí jsou anglicismy čím dál častější a Česká republika v jejich užívání rozhodně nepokulhává, obzvlášť v nadnárodních korporátech. Proč jsou tato slova oblíbená a co znamenají?