Odborní pracovníci trhu práce

Hlavní náplň činnosti: - příjem a zpracování žádostí o příspěvky na nástroje Aktivní politiky zaměstnanosti - zpracování dohod a vyúčtování příspěvků - poskytování poradenství zaměstnavatelům, aktivní spolupráce se zaměstnavateli - spolupráce při veřejnosprávní kontrole - spolupráce v agendách trhu práce - zahraniční zaměstnanost, volná pracovní místa, regionální mobilita - archivace dokumentů, zajištění publicity Kvalifikační a další požadavky: - minimálně vzdělání bakalářské - velmi dobrá uživatelská znalost práce s PC - MS Office - dobrá znalost českého jazyka - výborné komunikační schopnosti - profesionální vystupování, psychická odolnost - samostatnost, spolehlivost, flexibilita, pečlivost a iniciativa - svéprávnost a občanská bezúhonnost - státní občanství ČR, občanství jiného členského státu EU nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o EHP dle § 25 odst. 1 písm. a) a splnění předpokladu dle § 25 odst. 2 z. č. 234/2014 Sb., o státní službě Pracovní podmínky: - platové zařazení v 11. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku - pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou, případně jinou omluvenou nepřítomnost státní zaměstnankyně) se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona o státní službě, v platném znění) Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené - 5 dní indispozičního volna (sick days) - 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí - příspěvek zaměstnavatele na stravování - příspěvky z FKSP- odměny k životním a pracovním výročím V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 31. března 2024 na e-mailovou adresu miroslava.mostecka@uradprace.cz Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Je nám líto, ale tato pracovní pozice je již obsazena.

Podobné a možná lepší nabídky naleznete zde.





Podobné nabídky práce

Ostatní odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur

Česká TřebováMěsto Česká Třebová
28 000 - 40 000 Kč

Odborní zprostředkovatelé práce

ChebÚřad práce České republiky
od 21 710 Kč

Odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur

LiberecÚřad práce České republiky
23 390 - 34 370 Kč

Ostatní odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur

SvitavyÚřad práce České republiky
21 710 - 31 820 Kč

Odborní pracovníci zahraniční zaměstnanosti

Mladá BoleslavMinisterstvo vnitra
21 170 - 31 820 Kč

Články ze světa práce


Jsem osoba se zdravotním postižením a chci se uplatnit na trhu práce. Jak na to?

Jsem osoba se zdravotním postižením a chci se uplatnit na trhu práce. Jak na to?
Každý z nás má právo pracovat a sám si zajistit obživu, a to včetně jedinců se zdravotním postižením. Existují pracovní místa, která jsou speciálně určena pro osoby se ZTP, další pracovní pozice pro ně mohou být rovněž vhodné. Vždy to souvisí s dovednostmi a možnostmi daného jedince a rovněž s pracovními podmínkami na pracovišti.

Kdy a jak se registrovat na úřadu práce?

Kdy a jak se registrovat na úřadu práce?
Víte, že není vaší povinností se registrovat na úřad práce, pokud nechcete? Registrace ovšem přínáší řadu výhod, o něž byste pravděpodobně neradi přišli. Přihlásit se můžete, pokud nemáte žádný příjem ani pracovní poměr a zároveň si hledáte zaměstnání.

Jak říct šéfovi, že vám něco vadí

Jak říct šéfovi, že vám něco vadí
Komunikace s nadřízeným může být někdy náročná, zejména pokud mu potřebujete sdělit, že vám něco vadí. Promyslete si proto dobře, zda je vaše výtka věcná a jednejte. Vědět, jak sdělit svému šéfovi, že vám něco vadí patří ke klíčovým dovednostem ve vašem profesním životě.