Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)

Vyžadujeme znalost práce s hlínou, praxe v keramické dílně, případně znalost práce se šicím strojem, voskovými , temperovými a jinými barvami, práce s pedigem a podobně. Upřednostňujeme pracovníka s organizačními schopnostmi, tolerancí pro změnu.. Znalost práce s lidmi se zdravotním handicapem - mentálním postižením vítána.
Do 18-ti měsíců nutno absolvovat kurz PSS. Po té možnost změny pracovního poměru na dobu neurčitou. Zaměstnanecké výhody : stravenky. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem a po domluvě osobně.

Plat od:
20 470 - 31 900 Kč
Pracoviště:
Litoměřice
Typ úvazku:
Plný úvazek
Nástup:
01.04.2024
Obor a Profese:
Sociální pracovník
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Zaměstnavatel:
Kontaktní osoba:
Hana Vitásková
hvitaskova|csplitomerice#cz







Články ze světa práce


Musím dokládat výpis z rejstříku trestů svému zaměstnavateli? Záleží, na jakou pozici se hlásíte.

Musím dokládat výpis z rejstříku trestů svému zaměstnavateli? Záleží, na jakou pozici se hlásíte.
Chtějí po vás při nástupu do nové práce výpis z trestního rejstříku? Jsou zaměstnání, při kterých jej po vás zaměstnavatel bude vyžadovat, závisí to ovšem na povaze pracovní pozice. Zaměstnavatel jej nemůže vyžadovat automaticky po všech, musí se řídit právními předpisy.

Kdy a jak se registrovat na úřadu práce?

Kdy a jak se registrovat na úřadu práce?
Víte, že není vaší povinností se registrovat na úřad práce, pokud nechcete? Registrace ovšem přínáší řadu výhod, o něž byste pravděpodobně neradi přišli. Přihlásit se můžete, pokud nemáte žádný příjem ani pracovní poměr a zároveň si hledáte zaměstnání.

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?
Ztrácíte se na poradě v záplavě anglických výrazů a občas jen souhlasně kývete? Nebo jsou pro vás slova jako briefing nepostradatelnou součástí firemního slangu? V dnešním globalizovaném pracovním prostředí jsou anglicismy čím dál častější a Česká republika v jejich užívání rozhodně nepokulhává, obzvlášť v nadnárodních korporátech. Proč jsou tato slova oblíbená a co znamenají?