Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Náplň práce: samostatné seřizování a obsluha CNC stroje, seřizování zařízení a příprava nástrojů, prováděné operace: soustružení, vrtání, frézování, kontrola jakosti. Požadujeme SŠ strojní nebo vyučení ve stroj. nebo příbuzném oboru, praxe v oboru vítána, znalost obrábění (znalost seřizování, obsluhy a údržby číslicově řízených obráběcích strojů, obráběcích center a jejich příslušenství výhodou), znalost programování NC strojů (znalost řídícího systému Sinumerik 840 výhodou), znalost čtení výkresové dokumentace, orientace v technické dokumentaci, znalost práce s měřidly, aktivní řešení problémů, manuální zručnost, preciznost, samostatnost, flexibilita, ochota učit se, práce ve vícesměnném, nepřetržitém provozu.

Životopis zasílat na e-mail

Plat od:
38 000 - 40 000 Kč
Pracoviště:
Bohumín
Typ úvazku:
Plný úvazek
Nástup:
01.04.2024
Obor a Profese:
Obráběč kovů
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Zaměstnavatel:
Kontaktní osoba:
Renáta Závěšická
778 408 516
kariera|ghh-bonatrans#com







Prohlédnuté pracovní nabídky

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

25 560 - 30 000 KčPlzeň Rayamajhi s.r.o.

Články ze světa práce


Jak správně napsat životopis?

Jak správně napsat životopis?
Strukturovaný životopis (zkráceně CV) je většinou vaším prvním kontaktem se zaměstnavatelem. Pro zaujetí zaměstnavatele je důležité uvést relevantní informace a především vynikající prezentaci svých schopností a zkušeností, přeci jen je to vaše vizitka. Informace uvedené v našem článku by vám mohly pomoci k vytvoření životopisu.

Jak napsat motivační dopis, aby zaujal?

Jak napsat motivační dopis, aby zaujal?
Motivační dopis se stal nezbytnou součástí procesu hledání práce. V poslední době se dost změnil, už není jen formální přílohou, ale spíše osobním projevem vašeho zájmu o danou práci. Zde je několik klíčových tipů, jak napsat efektivní motivační dopis, který zaujme a přinese pozvání na pohovor.

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?
Ztrácíte se na poradě v záplavě anglických výrazů a občas jen souhlasně kývete? Nebo jsou pro vás slova jako briefing nepostradatelnou součástí firemního slangu? V dnešním globalizovaném pracovním prostředí jsou anglicismy čím dál častější a Česká republika v jejich užívání rozhodně nepokulhává, obzvlášť v nadnárodních korporátech. Proč jsou tato slova oblíbená a co znamenají?