Manipulační pracovník, 50.000 Kč nábor

Co budete mít u nás na starosti: - Navážení palet s nařezanými kusy pomocí VZV - Obsluhu strojních zařízení (lis, válcovací stolice, pece) - Měření a značení výkovků po vyválcování - Péči o svěřený stroj Požadujeme: - Vzdělání v technickém oboru výhodou - Zkušenosti ve strojírenské výrobě výhodou - Práce na 2 směny, 8 hod. (ranní / odp.), po - pá Nabízíme: - 50.000 Kč náborový příspěvek - 25 dní dovolené - Příplatky za práci o víkendu +10% nad rámec zákoníku práce - Příplatky za práci přesčas a v noci +5% nad rámec zákoníku práce - Dotaci stravování v závodní jídelně ve výši 50% - Příspěvek na dopravu ve výši 50% - Zvýhodněné ceny na lázeňský pobyt pro pojištěnce ČPZP - Odměnu za doporučení nového kolegy 20 000,- - Slevové poukazy u našich partnerských e-shopů - Slevu 40% z ceny produktů výrobce GEOMAG - Širokou možnost vzdělávání a osobního růstu

Je nám líto, ale tato pracovní pozice je již obsazena.

Podobné a možná lepší nabídky naleznete zde.






Články ze světa práce


Kdy a jak se registrovat na úřadu práce?

Kdy a jak se registrovat na úřadu práce?
Víte, že není vaší povinností se registrovat na úřad práce, pokud nechcete? Registrace ovšem přínáší řadu výhod, o něž byste pravděpodobně neradi přišli. Přihlásit se můžete, pokud nemáte žádný příjem ani pracovní poměr a zároveň si hledáte zaměstnání.

Základní práva zaměstnanců: Co byste měli vědět

Základní práva zaměstnanců: Co byste měli vědět
Práva zaměstnanců jsou základním stavebním kamenem každého fungujícího pracovního vztahu. Znát svá práva na pracovišti je klíčem pro zajištění férových pracovních podmínek a ochrany před potenciální diskriminací či zneužíváním ze strany zaměstnavatele. V tomto článku se podíváme na několik základní oblastí práv zaměstnanců, kterým by měl každý pracující dobře rozumět.

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?
Ztrácíte se na poradě v záplavě anglických výrazů a občas jen souhlasně kývete? Nebo jsou pro vás slova jako briefing nepostradatelnou součástí firemního slangu? V dnešním globalizovaném pracovním prostředí jsou anglicismy čím dál častější a Česká republika v jejich užívání rozhodně nepokulhává, obzvlášť v nadnárodních korporátech. Proč jsou tato slova oblíbená a co znamenají?