Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Auto - moto / Automechanik
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Text inzerátu:

Požadujeme: řidičský průkaz skupiny "B", praxe v automobilovém odvětví. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele osobně, e-mailem či telefonicky.

Nástup:13.01.2022Plat od - do:30000Pracoviště:České BudějoviceObor a Profese:AutomechanikTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:AUTOSERVIS NOVOTNÝ spol. s r.o.Kontaktní osoba:Miroslav Novotný 602 445 757 miroslav#novotny|autoservisnovotny#czKontaktní adresa:Táborská 568
37501 Týn nad Vltavou
Týn nad Vltavou   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Mechanici a opraváři osobních a...VOP CZ, s.p.Mechanici a opraváři ostatních ...Eva FarkašováMechanici a opraváři osobních a...PLYNOMONT spol. s r.o.Mechanici a opraváři ostatních ...ČSAP s.r.o.Mechanici a opraváři ostatních ...VOP CZ, s.p.Automechanik - mladá boleslavJOBSYSTEM s.r.o.Mechanici a opraváři motorových...ŠUDOMA s.r.o.Mechanici a opraváři osobních a...T-MOTOR Zlín s.r.o.Mechanici a opraváři osobních a...Autodružstvo Frýdek - MístekPřijmeme automechanika nákladní...Uhlí Morava s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AUTOSERVIS NOVOTNÝ spol. s r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost AUTOSERVIS NOVOTNÝ spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: