Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Elektrotechnika a energetika / Elektromechanik
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Provozní elektromechanici

Text inzerátu:

Místo výkonu práce: práce na stavbách ČD v jižních Čechách. Požadujeme: vyučení nebo úplné střední odborné vzdělání s maturitou v oboru elektro; elektrotechnickou způsobilost dle vyhl.č.50/1978 Sb.; zdravotní způsobilost pro práci v kolejišti; odborná praxe vítána, finančně oceněna. Náplń práce: jedná se o montáž zabezpečovacího zařízení pro železnici na území ČR. Nástup: ihned nebo dle dohody. Mzda: dle odborné praxe. Zaměstnanecké výhody: zajímavé zaměstnání ve stabilní firmě, pravidelné školení a udržování odborné způsobilosti, možnost zvyšování kvalifikace a pracovního postupu, čtyřdenní pracovní týden v rozsahu 37,5 hodin týdně, zaměstnanecké výhody Benefit karta v hodnotě 5 000 Kč, příspěvek na penzijní připojištění, náborový příspěvek. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky (po-pá, 8:00-14:30 hod.).

Nástup:13.01.2022Plat od - do:31000 - 36000Pracoviště:České BudějoviceObor a Profese:ElektromechanikTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:AŽD Praha s.r.o.Kontaktní osoba:Veronika Bártová 321 728 293 bartova#veronika|azd#czKontaktní adresa:
České Budějovice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Montážní dělníci elektrických a...SMT-energy s.r.o.Montážní dělníci elektrických, ...DANČ personální servis s.r.o.Provozní elektromechaniciMinisterstvo obrany ČRProvozní elektromechaniciZemědělské družstvo PřešťoviceElektromechanici elektrických z...VEBA, textilní závody a.s.Provozní elektromechaniciTHERMAL-F, a.s.Montážní dělníci elektronických...Plus Wain s.r.o.Provozní elektromechaniciALPLA, spol. s r.o.ElektromechaniciDANZER BOHEMIA-DÝHÁRNA s.r.o.Montážní dělníci elektrických, ...Sfera LV, družstvo
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AŽD Praha s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost AŽD Praha s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: